To znowu my

Mieliście wrażenie, że nas tu już nie ma?… no i macie rację… byliśmy w drodze na koniec świata!

Oj dużo się działo od czasu gdy ostatni ras zamieściliśmy artykuł na naszej stronie. Nie sposób wszystko teraz w jednym artykuliku opisać. Dlatego tylko pare najważniejszych informacji znajdziecie poniżej. Przyznaję. trochę zaniedbaliśmy witrynkę a wszystko przez facebooka! Tam tak prosto i szybko dodaje się informacje, że człowiek tak się szybko rozleniwia i wielkim problemem staje się sklecenie paru słówek. Wracamy jednak do starych dobrych zwyczajów – dobra strona znaczy aktualna…

W międzyczasie warto by było wspomnieć o tym co się działo przez ten długi czas… Otóż szukaliśmy jakiejś ciekawej miejscówki w odległych zakątkach globu by mieć swój własny punkt wypadowy w miejscu mocno turystycznym.

Tułając się po świecie zawitaliśmy na Teneryfę (tu trochę więcej o tym), gdzie czas płynął wolno i leniwie. Jednak poszukiwania trwały dalej. W międzyczasie wspólnie z Kieleckim Klubem Freedivingu DNF oraz Stowarzyszeniem Freediving Poland zorganizowaliśmy w Morawicy XII Basenowe Mistrzostwa Polski we freedivingu (więcej o wydarzeniu).

Oczywiście w międzyczasie zorganizowaliśmy parę spływów Nidą by znów wyruszyć w świat… tym razem na Karaiby! Zachęcamy do lektury naszych postów na FB. Pierwszy wpis znajdziecie tutaj.

Ten rok zaczęliśmy z kolei wyjazdem na północ – w odwiedziny do Muminków (tu zdjęcia z wyjazdu na FB).

Tymczasem sezon kajakowy w pełni. Zapraszamy na spływy kajakowe. Nie traćcie czasu – kto wie kiedy znów udamy się w podróż w nieznane? Mamy nadzieję, że tym razem zabierzecie się z nami…

To znowu my
Close Menu